Glamoroze si Chanel

Kur flasim për stilin, nuk mund të mos kujtojmë Coco Chanel dhe…

2019 American Music Awards

24 Nëntori shënoi traditën e përvitshme të mbajtjes së American Music Awards….

Tirana mirëpret “Mbretin e Koktejleve”, Vasilis Kyritsis!

23 dhe 24 Tetori i këtij viti shënuan dy evente te jashtëzakonshme …

MVA 2019, Magic, Virtuoso, Amazing!

Gjithë sytë e botës u përqëndruan në eventin më madhështor të vitit,…

Albania Fashion Awards: Aritistët e pëlhurave në piedestalin e modës!

“Albania Fashion Awards” ishte emri me të cilin u pagëzua buzëmbrëmja që…

Shqipëria mirëpret shampanjën më unike në botë!

Cila është pija që mund të rikthejë energjinë tuaj dhe ta bëjë…

Coca-Cola Summer Festival 3, Be in tune with summer

Kjo ështe pikërisht ajo periudhe e vitit kur Coca-Cola Botling Shqipëria e…

Prezantimi i Range Rover Evoque në Shqipëri / Përfaqësues zyrtar Mektrin Motors

Mektrin Motors sjell në Shqipëri modelin e ri të Range Rover Evoque….

2 Grammy për Dua Lipa

“I dërgoj shumë dashuri fansave të mi, familjes sime, ekipit tim, të…

ALBtelecom mbështet promovimin e destinacionit më të ri turistik në Darëzezë

Super stacioni i ALBtelecom kthen për herë të parë bregdetin e Fierit…