Cindy Marina në Miss Universe

E re, sportive, krenare, inteligjente, me zemër të madhe, gjithmonë e njëjta,…

Vjeshtë dhe Romancë, Elegance bio dhe plot stil

Elegance prezanton numrin më të ri dhe ofron kaq shumë! Një mozaik…

Natyrale

Prej vitesh tashmë, Aurela Hoxha ka vendosur emrin e saj në një…

Fjodora Fjora, fenomenale!

Prej kohësh Fjodora vetëm rrezaton dhe kur i referohemi kohës, e dimë…

Venera Lumani dhe Lind Islami, In Love!

Kur mendojmë për dashurinë nuk gjejmë dot një definicion të saktë, dimë…

Dorina Garuci – A star is born!

“Gjeniu i Vogël” është një prej programeve që ka mbetur gjatë në…

Kopertina që i solli fat Orit!

Është kurorëzuar si moderatorja e preferuar e shqiptarëve, Ori Nebijaj e cila…

Olta Gixhari, Diva e Gate

Është e famshme për qëndrimin e saj prej Dive, e komentuar pa…

Sokol Balla – The real story

Në kërkimin për të njohur një figurë që do të mund të…

50 Vitet e Arta të Anilës

Anila bisha është një ndër aktoret më të famshme të plejadës së…