Aida Aliko

Përveçse një femër në karrierë, moda dhe stili i kuruar janë gjithëherët…

Greiss Petroviç: “Kur lëndohem nga njerëzit”

Drejtuese e “Grace Models”.

Ingrid Xhaja

Fundjava në prag dhe një ditë perfekte për chill out, pas orarit…

Ledia Mici: “Pikat e mia të forta”

Në emër të tyre, pakkush bën kompromis…Dhe këto janë çështje të karakterit…

Anila Gjebrea: “Ndjej trishtim, kur shoh mosmirënjohje”

  Ku ndodheni tani dhe me çfarë po merreni? Tani po udhëtoj…

Blendi Fevziu: “…bëj sot punën që kam ëndërruar gjithnjë të bëj”

Ai është një nga gazetarët më të mirënjohur të vendit tonë, ka…

Për Elizën

Pasionante, kokëfortë, por besnike me miqtë! Ndoshta këto cilësi Eliza nuk do…

Ylli i Dinastisë

Joan Collins, ylli legjendar është imazhi seksi për bizhuteritë e Alexis Bitter…

Estela Koni

Ajo është fashion designer e njohur në kryeqytet. Ka lindur në qytetin…

Renato Mekolli: Zbutja e një shefi

Rrugën drejt suksesit nuk e ka pasur aspak të lehtë… Fitues i…