Ledia Kucani: Suksesi është zgjedhje, jo kombinim rrethanash

Nëse mendoni se drejtimi i duhur profesional është një zgjidhje, ju prezantojmë…

Ledia Sulaj – Festa mbi Puante!

Ajo është prima balerina e Teatrit të Operas dhe Baletit, është një…

Një business woman si Ori Kuçi

Ajo është një ndër vajzat më interesante që kemi takuar në Elegance….

Koktejl dhe elegance

Jeta e natës dhe pasioni për të kaluar disa orë në shoqërinë…

Kopertina që i solli fat Orit!

Është kurorëzuar si moderatorja e preferuar e shqiptarëve, Ori Nebijaj e cila…

Pushime dhe këshilla Skandinave nga Matilda Djerf

21 vjeçarja e linudr në Borås, ku jeton edhe sot Matilda Djerf,…

Elvana Hana – Dama e Ekonomisë!

E kemi njohur si drejtuese në “Institutin e Sigurimeve të Kujdesit Shëndetësor”…

Emilia Clarke – Targaryen edhe në jetë!

Mbase do të duhet edhe një tjetër vit përpara se daenerys targaryen…

5 ditë me stilin Ersi Ngjela

Vera ka ardhur dhe bashkë me të, dëshira për të udhëtuar është…

Aria Di Bari, Italo – Spanjollja e modës Franceze

Ajo vjen nga një familje Italo – Spanjolle, por e rritur në…

error: Content is protected !!