Ina Gjonçi – Aktore

Veshja juaj e përditshme? Ëndrra ime është të ruaj ca nga stili…

Keisi Shtepani – TV Host

E HËNË Javë e re, energji e re, kombinim i ri! Nise…

Stil dhe Personalitet – Ortensia Hoxha

Njihuni me Ortensia Hoxhën, blogger-en e suksesshme, e cila na rrëfen mbi…

Joseph Ettedgui, pioneri i elegancës!

Joseph Ettedgui kategorizohet si një prej dizenjuesve që bënë diferencën në botën…

5 ditë me stilin Ersi Ngjela

Vera ka ardhur dhe bashkë me të, dëshira për të udhëtuar është…

Stil dhe personalitet nga Evi Reçi

Pasionin për muzikën e ka të trashëguar nga mam­aja e saj e…

“Koleksioni i ri 2018” Jawii Bags

Xhavit Novolani, i njohur për botën e pasarelave si “Jawii”, sjell në…

Heineken Sessions

Programi tashmë i famshëm i muzikës në Top Albania Radio, “Heineken Sessions”,…

Vipat në Amfar Gala

Në tapetin e kuq të eventit të madh të Amfar Gala shkëlqyen…

Hapja e madhe e linjës luxury të Zepter në Toptani Shopping Center!

error: Content is protected !!