Vipat në eventin e Tier

Një nga mbrëmjet më unike të organizuara në kryeqytet, ku ikonat e…

5 ditë me stilin e Sarah Berisha

E hënë Elegante dhe plot sharm në çdo detaj të stilit të…

Gabriela Hearts: “Nuk besoj në perfeksion”

“Sapo më vjen një ide në mendje, në një moment qetësie në…

Stil dhe personalitet nga Fioralba Dizdari

Ka lindur në 16 Nëntor të vitit 1987 në Tiranë. E vlerësuar…

Vipat në inagurimin e Repeat Fitness & Wellness Club

Për të gjithë ata që kanë një sfidë të vazhdueshme me linjat…

Shikoni yjet në tapetin e kuq të Tony Awards 2017

Emrat më të famshëm të Hollywoodit, parakaluan në tapetin e kuq duke…

I love my style

Admiruese të modës dhe stilit unik! Ato shndërrohen në protagonistet absolute sa…

Vipat në Fashion Show Toptani

Markat më prestigjioze të veshjeve nga dyqanet e qendrës tregtare, u përcollën…

Ilirida Krasniqi: Një ikonë e modës në Evropë

Jeta dhe shkollimi i saj e kanë zhvendosur në Danimarkë, por edhe…

Vipat në tapetin e kuq të Bafta Awards 2017

Edicioni i 70-të, i ndarjes së trofeve të Bafta Awards, një event…