Vjeshtë në Salzburg!

Udhëtoni në qytetin e lindjes së Mozartit! Me pamje nga Alpet Lindore,…

Një ishull vetëm për ty!

Nëse e keni më lehtë të ndiheni ndryshe nga të tjerët, në…

Ngjyrat e pushimeve tuaja

Duken si pasazhe të shkëputura nga ndonjë pikturë, por në realitet ato…

Siçilia: Perla e Italisë Jugore

Nëse nuk e keni shkelur, qoftë edhe vetëm një herë në jetë,…

Puglia: Kur bregdeti takohet me fshatin

Destinacioni tipik ku miksohen kodrinat me reliev të thyer, dhe plazhet e…

Gjeneva – Një oaz luksi

Nëse doni që ditët e 2016-ës, t’ju mbeten gjatë në kujtesë, prenotoni…

Udhëtim romantik në Venecia

Imagjinoni guximin e ndërtimit të një qyteti të tërë, me pallate mermeri…

Në gjurmët e George Clooney

Liqeni i Komos shtrihet midis kodrave dhe ofron një panoramë idilike. Dhe…

Me diellin e Majorkës

Ndër vendet e vetme në Evropë ku ditët me diell në nëntor…

Bluja të qetëson shpirtin

Deti duket si bojë e derdhur dhe një erë e lehtë fryn…