Mozaik Pranveror Parfumesh

Pranvera vjen në shumë forma, por kryesorja janë aromat. Lule, fruta, apo…

Ngjyra & Lule

Prilli, muaji i luleve erdhi dhe solli me vete dëshirën për të…

Radikal Chic

Veshjet dhe stili i krijuar nga stilistët e mëdhenj të modës nuk…

Spiral pin nga Alexander Calder

I njohur për stilin e tij ikonik në realizimin e skulpturave, Alexander…

Tendenca Casual

Dëshira për të qënë gjithmonë të veshur mirë dhe me stil është…

Blu elektrik nga Balenciaga

Balenciaga, me një model shumë elektrik sjell një propozim shumë elegant dhe…

Tiffany and Co

Më shumë se 3000 diamante me një vlerë totale prej 100 karatësh,…

“Jawii Bags” Chic, Made in Albania!

Moon Drops nga Damiani

Për koleksionin “Moon Drops”, Damiani ka punësuar stilisten e aksesorëve Ludovica Andreoni…

Frymëzim klasik