Rripa Cool

E dini se cili do të jetë aksesori më cool i këtij sezoni? Rripat do të jenë pjesë e look-ut dhe veshjes suaj përgjatë Vjeshtës, dhe do të dukeni vërtet bukur. Provojeni!

Burimi: Glamour