Shkëlqim diamantesh nga Audemars Piguet

Konsiderohet si modeli më i lartë përfaqësues i orave të dedikuara për femra! Në fakt, kjo është edhe një bizhuteri po kaq unike. E dekoruar me qindra diamante, prej floriri të bardhë dhe platini, kjo zgjedhje është e jashtëzakonshme për çdokënd që dëshiron luksin.
Çmimi: Me porosi