5 aktoret e veshura më bukur në Oscars 2021

Ceremonia e Oscars u mbajt më 25 prill në Los Angeles dhe sigurisht, përpos talentit fantastik të aktorëve, na serviri dhe look-e të kuruara, plot klas dhe elegancë.
Ky artikull ju prezanton me të veshurat më bukur në ceremoninë madhështore të Oscars 2021!


Zendaya

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code


Carey Mulligan


Vanessa Kirby


Amanda Seyfried


Margot Robbie