5 veshjet dhe aksesorët që nuk duhet të mungojnë në garderobën e një gruaje, sipas Angèle

Retrospektivë: Kimia mbresëlënëse e Serge Gainsbourg dhe Jane Birkin

Retrospektivë: John Lennon dhe Yoko Ono

Retrospektivë: Jennifer Aniston dhe Brad Pitt, një çift shumë casual

Lista e fituesve të çmimeve BAFTA

5 pjesëza arti të cilat duhet të jenë në shtëpinë tënde

Piktura më e madhe në botë shitet për çmimin marramendës

“Sun of Sound”, ekspozita që bën bashkë të gjithë emrat e mëdhenj të rock.

Veshjet më të bukura në BAFTA

Festivali i Librit – Bukinist 2021, festë për autorin dhe përkthyesin

Nëse të ka marrë malli për koncertet live, shkarko JUTH app

Bukuria e Golden Globes

Bonum Experience, një oaz jo shumë i fshehtë, 10 minuta larg Tiranës

Njihuni me vendet e preferuara të artistit Takashi Murakami

Vendet më të bukura, sipas vajzës që ka udhëtuar në të gjithë botën

Korsika – Udhëtim në Ishullin Magjik

Instagram
error: Content is protected !!