Bizhuteritë më ekstravagante në Oscars 2022

Ceremonia e Oscars 2022 na solli një “sfilatë” mahnitëse ku spikatën bizhuteri fantastike, të cilat morën të gjithë vëmendjen tonë.

Më poshtë do të gjeni disa nga yjet dhe bizhuteritë e tyre magjepsëse.

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code


Vanessa Hudgens me Bulgari.


Maddie Ziegler
me Swarovski.


Zendaya
me Bulgari.


Nicole Kidman
me Harry Winston.


Hailey Bieber
me Tiffany & Co.


Hunter Schafer
me De Beers.


Anya Taylor-Joy
me Tiffany & Co.


Naomi Scott
me Messika.


Julianne Hough
me Boucheron.


Rita Ora
me Boucheron.