Bukuria e Golden Globes

Pavarësisht pandemisë globale, sërish Golden Globes ia doli të vlerësonte si duhet artistët.
Edhe pse në një event të veçantë, në të cilin aktorët dhe personazhet e famshme qëndruan në shtëpi dhe u lidhën virtualisht me anë të video konferencave, sërish nuk munguan look-et mahnitëse të aktoreve më në zë të momentit.
Ju sjellim look-et tona të preferuara nga ceremonia e 78-të e Golden Globes.

Anya Taylor Joy

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code

Elle Fanning

Lily Collins

Margot Robbie