Çantat lëkure me dizenjo super unike janë tendenca e vjeshtës

Koha e gjatë që kemi shpenzuar në shtëpi na ka afruar shumë me stilin e rehatshëm, andaj edhe dizajnerët e modës, për krijimin e aksesorëve esencialë të garderobës sonë, janë fokusuar te nyjet, frudat dhe veçanërisht te materiali i lëkurës. Praktike dhe lehtësisht të kombinueshme, çantat e këtij sezoni do të jenë të preferuarat e të gjithëve.
Ngjyra të ngrohta dhe tipike vjeshtake gjejnë vend edhe në veshjet dhe aksesorët që shoqërojnë stinën e artë.
Çantat me dizenjo të ndërthurur janë kthyer tashmë në të preferuarat e adhurueseve të modës, ndaj Elegance ju prezanton me krijime fantastike nga gjigantët e modës.


Bottega Veneta the Pouch
Bottega Veneta sjell gjithmonë koleksione mbresëlënëse dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe as për sezonin e vjeshtës. Ngjyra e butë dhe e ngrohtë, e bën çantën edhe më stylish dhe të kombinueshme.
Çmimi: 2,800$

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code


Yuzefi brown bom leather tote
Një ngjyrë e paharrueshme, për një vajzë plot stil!
Çmimi: 425$


Proenza Schouler ruched leather tote
E bollshme dhe super e bukur, krijimi i Proenza Schouler është padyshim mahnitës!
Çmimi: 995$


Demellier London the Santa Monica

Kjo çantë fantastike kombinohet me çdo veshje dhe çdo stil.
Çmimi: 370$


Mansur Gavriel Mini Cloud leather clutch
Një re e vogël dhe e bukur në dorën tuaj!
Çmimi: 495$


Elleme Vague leather shoulder

E zeza është in në çdo sezon.
Çmimi: 415$


Gude Bonnie reversible gathered leather tote
E parrezistueshme, fantastike, e mrekullueshme!
Çmimi: 615$


JW Pei Gabbi
Mos e nënvlerësoni asnjëherë bukurinë e çantave të vogla.
Çmimi: 79$


Simon Miller large puffin leather shoulder
Kjo çantë është një must have në koleksionin tuaj.
Çmimi: 520$