Art në mur

Po planifikoni ndryshime në ambientin e brendshëm të shtëpisë suaj?! Një zgjedhje…

Shtëpitë Vip në festë!

Ato janë të parat që ndezin atmosferën festive në shtëpitë e tyre,…

Festa në shtëpi!

Një dekor special që përcjell atmosferë magjike në çdo detaj tijin! Nga…

Shtëpitë e stilistëve më të famshëm të botës

Ata që janë të preferuarit e yjeve të muzikës, Hollywood-it, biznesit, krijimet…

Shtëpia e Krishtlindjeve, sipas Ikea-s!

Ide, dekor festiv dhe gjithçka tjetër për një ambient modern!  Jemi në…

Festat e fundit në Shtëpinë e Bardhë!

Në familjen e presidentit të SHBA-ve, Obama dhe në Shtëpinë e Bardhë…

Manjola Afezolli: Si të jetosh shtëpinë e re!

Një hapësirë prej 430 metrash katror, larg Tiranës dhe zonave strategjike të…

Vjeshtë në shtëpi!

Nëse është stina juaj e preferuar, mos hezitoni që ta përcillni frymën…

Air Business Lounge: Një zonë VIP në aeroport

Hapësirë e dedikuar ndaj pasagjerëve që udhëtojnë në bussines class, ku facilitete…

Sillni natyrën në shtëpinë tuaj

AD Luxury Design iu ofron sugjerime të spikatura, sakaq praktike, mbi detaje…

error: Content is protected !!