One Telecommunications mbështet nismën “Rrathë Dhurues”

One Telecommunications vijon promovimin dhe zhvillimin e filantropisë në Shqipëri. Këtë herë…

 “ThinkTech” krijon ura teknologjike edhe në Prishtinë

Për edicionin e pestë të konferencës së parë teknologjike “ThinkTech”, nuk mund…

UNUM Festival, festivali më i madh në Shqipëri i muzikës elektronike – kush qëndron pas këtij organizimi madhështor

UNUM Festival u zhvillua për të tretin vit në plazhin e Ranës…

Edicioni i katërt i Think Tech u zhvillua në një maratonë dy-ditore eventesh

Për të katërtin vit radhazi, në dy ditët e fundit të marsit,…

Shqipëria, potencial për krijimin e një “digital hub”, dedikuar të rinjve

E ardhmja është e brezit të ri, e vizionarëve, e guximtarëve, e…

Çfarë veshën aktoret/ët në eventin e çmimeve Emmy?

Emmy Awards janë rikthyer fuqishëm, këtë herë fizikisht, jo më nga Zoom….

Lady Kitty Spencer, mbesa e Lady Diana celebroi dashurinë me Dolce & Gabbana Alta Moda!

Plot 5 fustane Dolce & Gabbana Alta Moda e bënë edhe më…

Cannes Film Festival 2021 – Parada e shkëlqimit post Covid19

I anuluar vitin e shkuar për herë të parë që nga Lufta…

Juth Urban Day…13 orët e një feste ndryshe!

Një ditë- natë e gjatë, e zhurmshme, e gëzueshme, që nisi në…

SUNDANCE, festa spektakolare që po i mbledh të gjithë në Folie Marine!

Resorti prestigioz i rivierës shqiptare në Jalë, Folie Marine, çdo sezon veror…

error: Content is protected !!