Jehona që la pas Ora e Super Muzikës

Fundjava që lamë pas ishte padyshim një fundjavë magjike në Tiranë. Askush…

Uji i Ftohtë Tepelena feston 20 vjetorin!

Uji i Ftohtë Tepelena ka festur këtë fund maji 20 vjetorin e…

Festivali i Filmit në Cannes: Zonjat e kinemasë në protestë për barazinë gjinore!

82 gra të industrisë së filmit, parakaluan në shenjë proteste në tapetin…

Met Gala 2018: Art, kostume dhe rebelizëm

E hëna e parë e muajit maj sjell gjithmonë një surprizë shumë…

Heineken Sessions

Programi tashmë i famshëm i muzikës në Top Albania Radio, “Heineken Sessions”,…

Saki Sushi Fest

Në një mbrëmje të veçantë, mes shumë personazheve nga jeta publike në…

Vipat në inagurimin e restorant Umami

Shijen e pestë të ushqimit, e gjeni tashmë prej këtij muaji, në…

Diçka e madhe po ndodh në zemër të Tiranës

   

Të ftuarit VIP, në eventin e “Frida Xhoi & Xhei”

Koncepti i veçantë, i përzgjedhur për prezantimin e koleksionit të ri të…

Vip-at në inagurimin e Plaza Tirana

Në një ceremoni inagurimi të jashtëzakonshme, me pjesëmarrjen e personaliteteve më të…

error: Content is protected !!