Anila Gjebrea: “Ndjej trishtim, kur shoh mosmirënjohje”

  Ku ndodheni tani dhe me çfarë po merreni? Tani po udhëtoj…

Blendi Fevziu: “…bëj sot punën që kam ëndërruar gjithnjë të bëj”

Ai është një nga gazetarët më të mirënjohur të vendit tonë, ka…

Për Elizën

Pasionante, kokëfortë, por besnike me miqtë! Ndoshta këto cilësi Eliza nuk do…

Ylli i Dinastisë

Joan Collins, ylli legjendar është imazhi seksi për bizhuteritë e Alexis Bitter…

Estela Koni

Ajo është fashion designer e njohur në kryeqytet. Ka lindur në qytetin…

Renato Mekolli: Zbutja e një shefi

Rrugën drejt suksesit nuk e ka pasur aspak të lehtë… Fitues i…

Eleana Dobi: “Prioritetet, nuk i kthej në pengesa”

Administratore e Klinikës Dermo-Estetike Vivia. A mund të jetë mosha, faktor dominant…

Albërie Hadërgjonaj: “Ndihem e dashuruar, çdo ditë”

Ku ndodheni tani dhe me çfarë po merreni? Jam në Tiranë prej…

Metamorfoza e Lori Hoxhës

Nuk flet për këpucët Louboutin! Për makinat e shpejtësisë, Ferrari apo Lamborghini!…

Dhimitër Gjoka: Jetoj me tik-takun e orës së lajmit

Asokohe, kur televizioni bardhë e zi ishte një kuti propagandistike, ai kishte…

error: Content is protected !!