Rrëfimi tjetër i Rajmonda Bulkut

Çfarë fshihet pas syve të kaltër të Rajmonda Bulkut? Aktorja rrëfen prapaskenat…

Me dashuri, Nertila Koka

Atë kohë kur kishte fituar simpatinë e publikut dhe kishte prekur majat…

Dua Lipa: “Muzika, pasioni dhe dashuria ime”

Fenomeni më i ri muzikor në Britaninë e Madhe, por edhe kudo…

Aida Aliko

Përveçse një femër në karrierë, moda dhe stili i kuruar janë gjithëherët…

Greiss Petroviç: “Kur lëndohem nga njerëzit”

Drejtuese e “Grace Models”.

Ingrid Xhaja

Fundjava në prag dhe një ditë perfekte për chill out, pas orarit…

Ledia Mici: “Pikat e mia të forta”

Në emër të tyre, pakkush bën kompromis…Dhe këto janë çështje të karakterit…

Anila Gjebrea: “Ndjej trishtim, kur shoh mosmirënjohje”

  Ku ndodheni tani dhe me çfarë po merreni? Tani po udhëtoj…

Blendi Fevziu: “…bëj sot punën që kam ëndërruar gjithnjë të bëj”

Ai është një nga gazetarët më të mirënjohur të vendit tonë, ka…

Për Elizën

Pasionante, kokëfortë, por besnike me miqtë! Ndoshta këto cilësi Eliza nuk do…

error: Content is protected !!