Ylli i Dinastisë

Joan Collins, ylli legjendar është imazhi seksi për bizhuteritë e Alexis Bitter…

Estela Koni

Ajo është fashion designer e njohur në kryeqytet. Ka lindur në qytetin…

Renato Mekolli: Zbutja e një shefi

Rrugën drejt suksesit nuk e ka pasur aspak të lehtë… Fitues i…

Eleana Dobi: “Prioritetet, nuk i kthej në pengesa”

Administratore e Klinikës Dermo-Estetike Vivia. A mund të jetë mosha, faktor dominant…

Albërie Hadërgjonaj: “Ndihem e dashuruar, çdo ditë”

Ku ndodheni tani dhe me çfarë po merreni? Jam në Tiranë prej…

Metamorfoza e Lori Hoxhës

Nuk flet për këpucët Louboutin! Për makinat e shpejtësisë, Ferrari apo Lamborghini!…

Dhimitër Gjoka: Jetoj me tik-takun e orës së lajmit

Asokohe, kur televizioni bardhë e zi ishte një kuti propagandistike, ai kishte…

Eno Koço & të bijtë

Koncerti për 100 vjetorin e së adhuruarës së tyre, sopranos Tefta Tashko…

Tre zonja për një kauz!

Divat e kinemasë, skenës dhe ekranit nëpër botë grumbullojnë më shumë se…

Marigona Nila

Ajo ka lindur në 6 dhjetor të vitit 1991! Është vetëm 25…

error: Content is protected !!