Sekretet e jetës së Jackie Kennedy në një film!

Aktorja Natalie Portman, vjen në rolin protagonist të interpretimit të ikonës së…

Super eventi i Mektrin Motors –Volvo në Tiranë

Mektrin Motors prezantoi për herë të parë në tregun shqiptar, modelet e…

Vip-at në inagurimin e dyqanit Aurela’s Couture

Në një mbrëmje të ideuar plot surpriza dhe të ftuar VIP, show…

5 ditë me stilin e Stela Ketës, PR në kompaninë Albanian Investment Construction

E hënë Elegant chic, një stil i thjeshtë, i bukur me kombinimin…

5 ditë me stilin e arkivistes Enkeleda Kapo

E hënë Kjo pallto, duket si një mozaik arti, mes një portreti…

Anxhelina Kotorri, studente në Fakultetin e Drejtësisë

E hënë Casual Chic, është zgjedhja e saj për fillim javën. Një…

5 ditë me stilin e Alba Shehut, mjekes së përgjithshme në Tiranë

E martë Fundi i bardhë, me motive artizanale, është kombinuar me një…

5 ditë me stilin e arkitektes Kristi Jankut

E hënë Në harmoni me natyrën, mbi të gjitha si një nga…

Stil dhe Personalitet nga Alba Ruco

Ajo ka lindur në 11 Dhjetor, të vitit 1988. Është 28 vjeçe…

Pesë ditë me stilin e Artila Ramës

E hënë Kodi i saj i veshjes: siguri, elegance dhe feminilitet! Nuanca…

error: Content is protected !!