Të shohësh me sytë e Laura Imamit

Kapërcimi nga profili i stomatologes në botën e dizajnit dhe modës, ndodhi…

5 ditë me stilin e Ingrid Xhajës

E hënë Për fillimin e javës, një stil elegant dhe chic është…

Hilda Maha, Stil & Substancë

Nga dollapët e veshjeve të gjysheve tek pasarelat e modës në Milano,…

Me stilin e…

Dorina Shehu, Visual Merchandiser në COIN Tirana E hënë Një veshje e…

Alta Moda e Njomëza Lucit

Ndërthurja e stilit të lartë me mjeshtërinë e punimeve me dorë, krijon…

Me dashuri, Nertila Koka

Atë kohë kur kishte fituar simpatinë e publikut dhe kishte prekur majat…

Aida Aliko

Përveçse një femër në karrierë, moda dhe stili i kuruar janë gjithëherët…

Ingrid Xhaja

Fundjava në prag dhe një ditë perfekte për chill out, pas orarit…

Estela Koni

Ajo është fashion designer e njohur në kryeqytet. Ka lindur në qytetin…

Marigona Nila

Ajo ka lindur në 6 dhjetor të vitit 1991! Është vetëm 25…

error: Content is protected !!