Stili dhe apartamenti i Gaïa Weiss

Aktorja e talentuar Gaïa Weiss ka një stil shumë autentik, i cili…

Tommy Hilfiger feston ditëlindjen!

Shtëpia e modës festoon 35-vjetorin dhe për më shumë se tri dekada…

Saint Laurent bashkon forcat me yllin e ri të “Gossip Girl”

Emily Alyn Lind është emri më i lakuar i momentit. Ylli në…

Një kapele për çdo grua

Ambra Hysa, vajza e talentuar, këtë herë vjen me një pasion të…

Stil dhe Personalitet nga Samar Seraqui

E lindur në Liban, Samar jeton në Paris dhe është një prej…

Gjej elementin tënd në Gur Element

Historia ka dëshmuar se njeriu ka një lidhje shumë të ngushtë me…

Retro: Hugh Grant dhe Elizabeth Hurly, duo-ja brilante në tapetin e kuq

Vitet ’90 na dhuruan shumë frymëzime, të cilat ende zgjojnë nostalgjinë. Një…

Stil dhe Personalitet nga Amina Muaddi

Mbretëresha e aksesorëve dhe ikona e stilit milanez dhe parisian, na rrëfen…

5 gjërat që nuk duhet të mungojnë në garderobën e një gruaje, sipas Giorgio Armani

Intervistat e Giorgio Armani-t, numërohen me gishtat e njërës dorë, por kur…

Jennifer Lawrence, vajza më stylish në Hollywood

E bukur, karizmatike dhe plot humor, Lawrence, përpos faktit se është një…

error: Content is protected !!