Freskia e Verës!

Kokteje të shijshme dhe të freskëta, akullore të pasura me frutat e…

Kripë & Piper nga Braid

Jepeni shijen e luksit tavolinës suaj gjatë vakteve të ndryshme. Këto dy…

Receta nga Osteria Tirana

Gatime të shëndetshme, të lehta për t’u realizuar në kushtet e shtëpisë…

Arti i sallatave

Gjashtë mënyra  se si të përgatisni sallata të ndryshme, nga ato tradicionalet…

Shija e detit në pjatën tuaj!

Restoranti më i ri në kryeqytet Drymades, me administratore Xheni Gjikuria, dhe…

Pije luksi 

Shampanja është e kudogjendur në kulturën tonë. Mjafton të sjellësh ndërmend filmat…

Receta nga Melograno

Të shijshme, të shëndetshme, një menu e pasur me ushqime të përgatitura…

Receta nga restorant Panevino

Shija perfekte italiane, vjen në restorantin Panevino, i pozicionuar ky në një…

Me shije diplomatike

Disa receta të shijshme, të realizuara nga mjeshtrat e kulinarisë, Alfio Rrotani…

error: Content is protected !!