Këto ngjyra thonjsh do të dominojnë gjithë vjeshtën

Nise vjeshtën me thonj të rinj dhe frymëzohu nga ngjyrat më fantastike!…

Parfumet: 7 aromat më të freskëta të 2022-it!

Nise verën mbarë me një parfum të ri! Ç’të sugjerojmë në? Iris…

Njihu me lipstick e kuq më in të momentit

Të gjithë e njohim magjinë dhe sensualitetin që dhuron një lipstick i…

Njihu me parfumet më të mira të vitit që lamë pas.

2021 iku, por aroma e tij fantastike jo. Njihu me parfumet e…

Si të kujdesesh për fytyrën pas rehatisë së festave?

Fundi i vitit është sinonimi i festës, ribashkimit me të dashurit dhe…

Si të pastroni sektorin e makeup-it me vetëm 3 hapa?

Nëse po prisni për një shenjë që të ndërmerrni një hap kaq…

Guerlain lançon parfumin e pazakontë, i cili kap shifrën e 10,000€

Gjiganti i parfumeve ka sjellë një risi jashtëzakonisht mbresëlënëse dhe super të…

Përkujdesja ndaj vetes nis në Bibis!

Vjen për herë të parë në Shqipëri “Bibis”, qendra estetike fantastike, me…

Lily-Rose Depp na rrëfen disa këshilla bukurie

Lily-Rose Depp, muza e Chanel, ndan me ne disa nga produktet esenciale,…

Trendet e bukurisë që do shohim gjatë gjithë sezonit të pranverës

Cilat janë trendet të cilat do të shohim kudo gjatë pranverës? Kësaj…

error: Content is protected !!