Brenda çantës së plazhit…

Manikyr me ngjyrë të ndezur, tone sysh që japin efekt shndritës gjatë…

Smokey Eyes perfekt

Përgatituni për tone të errëta…Këtë sezon, tendenca protagoniste e make up-it do…

Nobis Wellness Center

Një oaz relaksi dhe bukurie Tashmë që stina e ftohtë dhe temperaturat…

Make Up Forever

Tendencat e bukurisë për sezonin pranverë/verë 2016, vijnë nga profesionistët e Make…

Disa teknika bukurie

Ende iu kuriozojnë smokey eyes?!  Dëshironi make up-in perfekt jo vetëm në…

error: Content is protected !!