Kush është brandi që po arrin sukses ndërkombëtar? Koleksioni “Filiz” by Ola Gjoka flet shqip përpara mijëra syve në Times Square!

“OG”by Ola Gjoka, më 25 dhjetor ka pushtuar “Times Square ne NYC”…

Fustani i Nicola Peltz në dasmën e saj me Brooklyn Backham është një kryevepër arti

E veshur me Valentino, Nicola Peltz kurorëzoi dashurinë e saj me Brooklyn…

Rihanna vijon të përcaktojë stilin e veshjes!

Duke bërë revolucion në veshjet e shtatëzanisë, Rihanna na rikujton pse është…

Look-et më fantastike të sfilatës vjeshtë-dimër 2022-2023

Bizhu nëpër sy, art nëpër flokë, thonj XXL…Kjo sfilatë solli risi të…

Rigjallëroni stilin dhe njihuni me fustanet më të këndshëm pranverorë

Një lajm i mirë? Pranvera ka ardhur! Një lajm edhe më i…

Paris Fashion Week: Një homazh fantastik për Pierre Cardin

#Cosmocorps3022 i dedikohet krejtësisht krijimeve mitike të Pierre Cardin, duke përfshirë frymën…

Çantat që duhet t’i kesh patjetër në radar!

Ikonike dhe të pakoha, këto çanta unike janë ato që do t’i…

Ç’të veshësh për Krishtlindje?

Fustanet më rrëzëllitëse, në një artikull!   Saint Laurent Çmimi: 1,690$ Glamour…

Anthony Vaccarello sjell koleksionin e dimrit, së bashku me Yves Saint Laurent

Ikoniku Anthony Vaccarello bashkon forcat me Yves Saint Laurent, për të definuar…

Disa kombinime të ngrohta dhe chic për në zyrë

I ftohti ju ka tkurrur frymëzimin për t’u veshur me stil? Ju…

error: Content is protected !!