Nga çizme shiu në modelet e vitit

Të gjithë i kemi parë çizmet e shiut, të cilat janë prezente…

Pulovrat më të këndshme të sezonit

Le të përqafojmë ngrohtësinë dhe komfortin e një pulovre, e cila mund…

Njihuni me 5 trendet e çantave më të preferuara!

Nga koleksionet dhe pasarelat e markave më të njohura të modës, kemi…

Këpucët që ju duhen për stinën e dimrit

Tani që është vjeshtë, fatkeqësisht, duhet t’u themi “lamtumirë” sandaleve dhe të…

Trendet e thonjve që dominojnë vitin 2021!

Në muajt e mbetur të 2021-it, sërish mund të ndjekim tendencat. Ju…

Stella McCartney sjell një sfilatë ekstravagante dhe eco-friendly

Prurjet e reja të sfilatës pranverë-verë 2022 nga Stella McCartney janë thjesht…

Xhinset që ju duhen për këtë sezon!

Praktikisht, vera mbaroi dhe sa hap e mbyll sytë e gjetëm veten…

Met Gala 2021, suksesi absolut i Versace!

Tashmë pjesë e pandarë e traditës, Met Gala 2021 na bekoi sytë…

Frymëzohuni nga stili mbresëlënës i Dua Lipës!

Another day, another #DuaLipa post! Është zyrtare! Jemi të fiksuar me Dua…

Saint Laurent sjell Jean-Michel Basquiat në një koleksion të pazakontë

Saint Laurent, në një homazh fantastik, në atë çka di të bëjë…

error: Content is protected !!