Çfarë të duhet këtë verë? Një kostum i bardhë!

Të kanë ftuar në një festë ku kodi i veshjes është klasik, por ti do të ndihesh komode?
Elegance të sugjeron të veshësh një kostum të bardhë, i cili kombinohet lehtësisht me çdo aksesor dhe mbi të gjitha, do të të dhurojë freskinë që të duhet në netët e verës, rehatinë e duhur dhe të bën të dukesh e kuruar dhe klas.


Rime Arodaky1,180€

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code


Zara – 100€


Givenchy  3,040€


Mango – 130€


Stella McCartney – 2,145€