Interiori perfekt për 2021

Për të mirëpritur si duhet vitin e ri, ju sugjerojmë një fillim të ri dhe shumë elegant për shtëpinë tuaj.
Aksesorët dhe mobiliet fantastike, të cilat nuk duhet t’i humbni:

Jastëkë nga Casa Lopez
Casa Lopez sjell prurjet e reja, të cilat janë lehtësisht të kombinueshme me çdo ambient.

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code


Pierre Augustin Rose
Një koleksion i limituar për një minimalist\e plot klas. Kjo tavolinë pune nga Pierre Augustin Rose kombinon mermerin dhe drurin e çmuar të lisit, për të dhënë rezultatin më mahnitës.


Karrige nga Cappellini
Kryevepra e Marc Neëson, me materialin e drurit, e bën shtëpinë tuaj të paharrueshme për këdo.


Perdet nga Zara Home
Pambuk, të bukura, ekologjike dhe mikpritëse të dritës natyrale; këto janë perdet e duhura për çdo ambient.


Gotat e veçanta nga Issimo
Të krijuara dhe pikturuara krejtësisht handmade nga artizanët italianë, ky koleksion prej gjashtë gotash është i duhuri për të gjithë ata që adhurojnë detajet.


Një vepër arti nga Setsu & Shinobu
Delikate dhe super unike!


Një tavolinë kafeje nga Martin Brudnizki
Kur shijon kafeja apo çaji më shumë? Kur konsumohet në tavolinën e duhur!


Qirinj aromantikë
E kush nuk i admiron aromat ndjellëse dhe relaksuese?