Këpucët që ju duhen për stinën e dimrit

Tani që është vjeshtë, fatkeqësisht, duhet t’u themi “lamtumirë” sandaleve dhe të mirëpresim çizmet, kambalet dhe çdo tipologji këpuce që është miqësore me këmbët tona.
Por, cilat janë trendet e sezonit dhe çfarë të vishni për të qëndruar ngrohtë dhe stylish, jua rrëfen Elegance:


PLATFORMA

Dhurojini vetes disa cm më shumë me këpucët tuaja të preferuara.

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code

Sugjerimet tona:


Larroude

Një palë xhinse apo fund me kuadrata! Me kaq do të jeni vajza më me stil përreth.
Çmimi: 290$


Simon Miller

Stili retro është gjithnjë në modë!
Çmimi: 490$


ÇIZMET E GJATA

Lehtësisht të adhurueshme, lehtësisht të admirueshme!

Sugjerimet tona:


Schutz

Me teksturë ekzotike dhe takë komode, këto çizme do të kthehen shumë shpejt në të preferuarat tuaja.
Çmimi: 238$


Kendall Miles

Kur iku e zeza nga moda?! Kurrë!
Çmimi: 716$


LOAFERS

Këtë sezon, dukuni plot stil me modelin “loafer”.


Sam Edelman

Dy tonet ikonike kanë vetëm një mision: të kombinojnë në mënyrë perfekte çdo veshje tuajën!
Çmimi: 150$


Ganni

Loafers të dekoruar me kristale?! Perfekte për çdo sezon!
Çmimi: 375