Njihu me 8 hotelet më të bukur anembanë botës!

Po kërkon për destinacionin perfekt? Këto 8 hotele do të të bëjnë të bësh gati valixhet dhe të nisesh menjëherë!

 

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code


Amangiri në Utah

Le të themi se klani Kardashian dhe çifti Bieber e dinë çfarë zgjedhin.

 


AndBeyond Sossusvlei në Namibia

Peizazhe mbresëlënëse e bjënë këtë destinacion mëse perfekt.

 


Belmond Hotel Caruso në Amalfi Coast

Vilat romantike dhe pamje thjesht të adhurueshme, në një destinacion.

 


Rosewood Las Ventanas al Paraíso në Los Cabos

Ndonjëherë parajsa ka plazhe, pishina dhe shumë tequila.

 


Twin Farms në Vermont

120 hektarë, të gjithë të mahnitshëm!

 


Castello di Reschio në Itali

Kështjellat me gurë fshehin një hotel super të rehatshëm.

 


Le Toiny në Saint Barthélemy

Ky hotel është luksoz dhe një parajsë fantastike për të dashuruarit.

 


Nayara Tented Camp në Costa Rica

Je gati për aventura? Ky hotel është fiks për ty!