Veshjet më glamour të javës!

Kjo javë ka qenë e ngjeshur me evente dhe rrjedhimisht, e mbushur me momente të veçanta stili. Nëse jeni kuriozë ta dini cilat janë vajzat që dominuan tapetet e kuq, ky artikull është për ju.


Megan Thee Stallion

Çfarë veshi? Mônot 
Ku? Në 2021 Glamour Women of the Year Awards
Kur? Më 8 nëntor

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code


Lady Gaga

Çfarë veshi? Gucci
Ku? Në premierën e “House of Gucci” në Londër
Kur? Më 9 nëntor


Duka dhe Dukesha e Sussex, Harry dhe Meghan

Çfarë veshën? Harry veshi Giorgio Armani, Meghan Carolina Herrera
Ku? Në galanë e “Salute to Freedom”
Kur? Më 10 nëntor


Nicole Kidman

Çfarë veshi? Saint Laurent
Ku? Në “55th Annual CMA Awards”
Kur? Më 10 nëntor


Elena Satine

Çfarë veshi? Giorgio Armani
Ku? Në premierën e “Cowboy Bebop” në L.A
Kur? Më 11 nëntor


Kirsten Dunst

Çfarë veshi? Erdem
Ku? Në AFI FEST “The Power Of The Dog” 
Kur? Më 11 nëntor


Camilla Morrone

Çfarë veshi? Rodarte
Ku? Në 10-vjetorin e galasë “Baby2Baby”
Kur? Më 13 nëntor


Erika Boldrin

Çfarë veshi? Paco Rabanne
Ku? Në premierën e “House of Gucci”, Milano
Kur? Më 13 nëntor