Lady Kitty Spencer, mbesa e Lady Diana celebroi dashurinë me Dolce & Gabbana Alta Moda!

Plot 5 fustane Dolce & Gabbana Alta Moda e bënë edhe më të bukur ditën madhështore të Lady Kitty Spencer, e cila celebroi dashurinë e saj me Michael Lewis në një dasmë spektakolare në Romë.


Magjia e dasmës mbretërore u ankorua në qytetin legjendar, për t’u kthyer në një natë mbresëlënëse.

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code


Përralla italiane iu besua Dolce & Gabbana dhe nusja veshi plot 5 fustane, përfshirë edhe fustanin e dasmës, krejtësisht mahnitës!