Disa bimë të këndshme për dhomën e ndenjjes

Lulet dhe bimët e bëjnë gjithnjë shtëpinë të duket e ngrohtë, mikpritëse…

Qirinjtë që ju duhen gjatë vjeshtës

Vjeshta, momenti perfekt për të shijuar mbrëmjen në shtëpi, me një batanije…

“Noma”, sipërmarrja e Rene Rexhepit shpallet si “Restoranti më i Mirë në Botë”

Për të dytën herë, “Noma” rrëmben çmimin prestigjoz, duke u vlerësuar maksimalisht…

Disa bimë shumë të bukura, të cilat marrin pothuajse zero hapësirë!

Nëse banoni në një studio-apartament, apo dëshironi të shmangni “koleksionimin” e bimëve,…

Vaskat më të bukura në historinë e kinemasë

Një prej hapësirave më relaksuese, e cila mund të ndryshojë të gjithë…

Brenda bareve sushi në Paris

Kulinaria japoneze vijon të frymëzojë çdo vend, veçanërisht Parisin. Thjeshtësia, minimalizmi dhe…

Stili bohemian në ballkonin tuaj

Stili bohemian është pa dyshim një ndër të preferuarit e interior dizajnerëve…

Gucci celebron vitin jubilar me një ekspozitë të jashtëzakonshme

Me rastin e 100 vjetorit të Gucci, një prej brandeve më ikonikë,…

Loewe sjell një koleksion mbresëlënës për interiorin

Jonathan Anderson, drejtori artistik i Loewe duket se është apasionuar me qeramikën…

Si ta çosh dekorin e tryezës në një tjetër nivel?

Adhuroni minimalizmin dhe bashkëkohoren? Ky artikull është fiks për ju! Luani me…

error: Content is protected !!