Nëse të duhen ide për veshje, kalo nga Instagram-i i Dua Lipës

Dua Lipa shquhet për super këngët dhe super kombinimet e veshjeve. Nëse…

Victoria Beckham: Si të perfeksionosh artin e “color-blocking”?

Victoria Backham shumë rrallë ka veshur ngjyrë tjetër përpos të zezës, ndaj,…

Brenda shtëpisë së Charles de Vilmorin, për të njohur shijet e tij

Një burrë me plot stil, një fashion dizajner i pakrahasueshëm! Charles de…

Çfarë të rrëmbesh nga garderoba e mamit për t’u veshur vintage?

Vintage është stili yt? Super! Është rikthyer më fuqishëm se kurrë, ndaj…

Veshjet më glamour të javës!

Kjo javë ka qenë e ngjeshur me evente dhe rrjedhimisht, e mbushur…

Klara Kristin, një vajzë me shumë stil

Klara Kristin është sinonimi i multitalentit! Këngëtarja, aktorja dhe modelja çel dyert…

Fashion is going green!

Është momenti i së gjelbrës, ngjyrës së sezonit vjeshtë-dimër 2021! Fashion dizajnerët…

Zendaya dhe Timothée Chalamet, binomi plot stil!

Nëse e adhuroni bashkëpunimin e Zendaya dhe Timothée Chalamet në ekran, sigurisht…

5 aktoret e veshura më bukur në Oscars 2021

Ceremonia e Oscars u mbajt më 25 prill në Los Angeles dhe…

5 veshjet dhe aksesorët që nuk duhet të mungojnë në garderobën e një gruaje, sipas Angèle

E mirënjohur për stilin e saj absolut, Angèle shumë shpejt “pushtoi” Chanel,…

error: Content is protected !!