Një libër me ishujt më të bukur grekë nga Chrysanthos Panas d’Assouline

Të mirënjohur dhe të magjishëm, ishujt grekë janë “personazhët” kryesorë të librit…

Njihu me 8 hotelet më të bukur anembanë botës!

Po kërkon për destinacionin perfekt? Këto 8 hotele do të të bëjnë…

Oaxaca është krahina që të gjithë e adhurojnë!

E ndodhur në Meksikë, krahina e Oaxaca është kthyer në destinacionin e…

Njihuni me destinacionet më të mira anembanë botës!

Hotelet, resortet, ishujt, qytetet dhe shtetet më të vlerësuara nga admiruesit e…

Tulum, miks mes bukurisë mahnitëse dhe prakticitetit të natyrës

Një qytet mahnitës, i “fshehur” në brigjet e detit të Karaibeve, mes…

Ishujt më të bukur të Greqisë, kaq pranë, kaq mahnitës!

Greqia mbetet një prej destinacioneve më të preferuar të verës dhe si…

Bonum Experience, një oaz jo shumë i fshehtë, 10 minuta larg Tiranës

Pranë kryeqytetit, larg smogut Tirana jonë kaotike, pa dyshim nuk ofron shumë…

Njihuni me vendet e preferuara të artistit Takashi Murakami

Ndërkohë që bashkëpunon me gjigantin Perrier, Takashi Murakami, artisti super vibrant, i…

Vendet më të bukura, sipas vajzës që ka udhëtuar në të gjithë botën

Njihuni me Lexie Alford, vajzën që ka realizuar ëndrrën e të gjithëve!…

Korsika – Udhëtim në Ishullin Magjik

Si një zgjatim i vijës bregdetare të mesdheut, Kosrsika përmbledh një kontinent…

error: Content is protected !!