Kush është brandi që po arrin sukses ndërkombëtar? Koleksioni “Filiz” by Ola Gjoka flet shqip përpara mijëra syve në Times Square!

“OG”by Ola Gjoka, më 25 dhjetor ka pushtuar “Times Square ne NYC”…

Këto ngjyra thonjsh do të dominojnë gjithë vjeshtën

Nise vjeshtën me thonj të rinj dhe frymëzohu nga ngjyrat më fantastike!…

Këto këpucë janë trendi më i bukur i vjeshtës

Vjeshta erdhi, me freskinë, ngjyrat dhe tendencat e reja. Këtë sezon, janë…

Parfumet: 7 aromat më të freskëta të 2022-it!

Nise verën mbarë me një parfum të ri! Ç’të sugjerojmë në? Iris…

Fustanet që të duhen për verën 2022!

Temperaturat po rriten, dëshira jonë për të bërë blerje të reja gjithashtu….

Fustani i Nicola Peltz në dasmën e saj me Brooklyn Backham është një kryevepër arti

E veshur me Valentino, Nicola Peltz kurorëzoi dashurinë e saj me Brooklyn…

Rihanna vijon të përcaktojë stilin e veshjes!

Duke bërë revolucion në veshjet e shtatëzanisë, Rihanna na rikujton pse është…

Trendet e bizhuve për sezonin pranverë – verë 2022

Një rikthim i bujshëm te bizhuteritë e adoleshencës sonë, krijimeve voluminoze XXL…

Bizhuteritë më ekstravagante në Oscars 2022

Ceremonia e Oscars 2022 na solli një “sfilatë” mahnitëse ku spikatën bizhuteri…

Stili i viteve ’90 rikthehet fuqishëm!

Gjithçka që kemi adhuruar nga periudha e artë e viteve ’90, është…

error: Content is protected !!