Receta e mëngjesit: një smoothie super energjik!

Një smoothie me ngjyrë vibrante, kremoz dhe super i shijshëm? Po, është receta e duhur për të nisur ditën me humorin e duhur.
Elegance ju sjell recentën e pijes më energjike.

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code

Përbërësit:
1 banane e ndarë në copëza.
100 gr ananas.
1/3 filxhan me boronica të ngrira.
120 ml qumësht.
120 ml ujë i ftohtë.
½ lëng limoni dhe pak lëkurë limoni.
Pak xhinxher (sipas dëshirës).

Përgatitja:
Vendosini të gjitha në blender, në shpejtësinë maksimale dhe shijojeni!