Recetat më të shijshme, nga TikTok, në kuzhinën tuaj!

Na lejoni t’ju prezantojmë një prej sektorëve tanë të preferuar në TikTok: ai i kulinarisë!
Menu sekrete, disa ingredient që shtojnë shijen dhe receta të shëndetshme, të gjitha në këtë artikull!

Oriz dhe karkaleca, për një super darkë!

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code
@chefchrischo

How to make Shrimp fried rice ?????? #quickrecipes #healthyrecipe #koreanfood #cooking #recipe #friedrice #tiktokchef #?? #??? #?? #fyp #foryou

? original sound – Chef Chris Cho

Pancakes me banane dhe copëza çokollate? Mëngjes fantastik!

@eitan

Chocolate Chip Pancakes! ??? (IG: @eitan) #food #breakfast #recipe #pancakes #makingpancakes #eats #breakfastrecipe #cooking #eating #chocolate

? original sound – Eitan Bernath

Një ide për veganët!

@angiequibrera

Vegan Honey BBQ Wings ?? Soo tasty!! ? #vegan #veganrecipe #cauliflowerwings #healthyeating #plantbased #vegetarian #cookingtips #foryoupage #fyp

? original sound – Angie Quibrera

Askush nuk mund të refuzojë pastat!

@lizmoody

It also massively boosts your immune system #quickrecipes #mealprep #vegan #cookingvideo #cookingtips #healthyrecipe #healthyrecipes #veganrecipes

? you would not believe your eyes – ??

Po po, puding me banane!

@auntiebstay

Auntie’s Famous Banana Pudding #banana #bananapudding #sweet #fyp #eat #blacklivesmatter #viral #funnyvideos #easyrecipe #foodporn #munchies

? original sound – Everybody Favorite Auntie