CREDINS BANK ËSHTË ZYRTARISHT SPONSOR GJENERAL I KOMITETIT OLIMPIK KOMBËTAR SHQIPTAR

CREDINS BANK ËSHTË ZYRTARISHT SPONSOR GJENERAL I KOMITETIT OLIMPIK KOMBËTAR SHQIPTAR Ky…

Integrimi i grave! Partneriteti më i ri mes Credins bank dhe UN Women!

Integrimi i grave!  Partneriteti më i ri mes Credins bank dhe UN…

Pranverë në Credins!

Mars, muaji i pranverës, luleve dhe begatisë por jo vetëm…! Është muaji…

Energji të reja në fuqizimin e sigurisë kombëtare kibernetike. ONE Albania në mbështetje të AKCESK.

Sigura kibernetike është shndërruar tashmë në një mjet dhe “mburojë” të domosdoshme…

ONE Albania solidarizohet në ndihmë të të prekurve nga tërmeti tragjjk në Turqi, Siri dhe Liban: komunikim dhe roaming falas

Kompania më e madhe e telekomunikacionit në Shqipëri, ka njoftuar solidarizimin e…

GRUPI 4iG, INVESTITORI I KOMPANISË ONE ALBANIA NËNSHKRUAN BLERJEN HISTORIKE TË VODAFONE HUNGARISË

Fakte kryesore: Antenna Hungária Zrt., një prej filialeve të 4iG Nyrt., Corvinus…

Bashkimi i madh vazhdon – ONE Telecommunications dhe ALBtelecom bashkohen ligjërisht për t’u bërë ONE Albania

ONE Albania SHA, kompania e re e integruar u regjistrua me sukses…

Dëshirat e fundvitit nuk zgjidhen, por kombinohen!

Festat e fundvitit vijnë me shumë kthime prapa në kohë, bilance arritjesh,…

Nënshkruhet marrëveshja e bashkëpunimit për “Paketën e Rinisë”

Pranë ambienteve të Universitetit Europian të Tiranës, u nënshkrua marrëveshja e bashkëpunimit…

Paketa e Rinisë nga Credins bank është bërë trendi i momentit për çdo të ri!

Nëse je në moshën 18-25 vjeç, ky artikull është për ty! Të…

error: Content is protected !!