Çfarë veshën VIP-at në American Music Awards 2020?

Ndërkohë që presim Krishtlindjet dhe atmosferën e festave, ka edhe një ngjarje shumë të rëndësishme muzikore: American Music Awards 2020.
AMA u mbajt në “Michrosoft Theater”, Los Angeles, por duke qenë se jemi në një vit të pazakontë, sigurisht nën masa të shtuara për të garantuar sigurinë e të ftuarve. U evituan udhëtimet e panevojshe dhe u siguruan shumë, shumë maska.

Yjet mbarëbotërorë shpalosën edhe një herë stilin e tyre mahnitës në tapetin e kuq.

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code

Si gjithmonë, AMA rezervoi 2 surpriza:

  • Performancën fantastike të Dua Lipa.
  • Debutimin si çift të Megan Fox dhe Machine Gun Kelly.

Taraji p. Henson

Paris Hilton

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly

Jlo

G Easy

Dua Lipa

Ciara

Cara Delevingne

Bebe Rexha