Zyrtarisht, EmRata dhe Sebastian Bear-McClard i japin fund martesës

Pas thashethemeve të shumta se Emily Ratajkowski dhe Sebastian Bear-McClard po firmosnin letrat e divorcit, vjen edhe konfirmimi. Po, është e vërtetë, supermodelja po divorcohet nga bashkëshorti i saj pas 4 vitesh martesë.

Thuhet se shkak është bërë tradhtia dhe sipas burimeve të afërta, Sebastian është një tradhtar kronik.

Deri tani, as Emily dhe as Sebastian nuk kanë dhënë asnjë deklaratë.
Kujtojmë se çifti kanë një fëmijë së bashku, vogëlushin Sylvester Apollo Bear, i cili erdhi në jetë në mars të vitit 2021.

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code

 

View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)