Inva Mula: “Fondacioni Kultor Shqiptar Hi Classic, një sipërmarrje familjare”

Si ka ardhur te ju ideja e krijimit të një Fondacioni kulture,…

Rrëfimi tjetër i Rajmonda Bulkut

Çfarë fshihet pas syve të kaltër të Rajmonda Bulkut? Aktorja rrëfen prapaskenat…

Me dashuri, Nertila Koka

Atë kohë kur kishte fituar simpatinë e publikut dhe kishte prekur majat…

Dua Lipa: “Muzika, pasioni dhe dashuria ime”

Fenomeni më i ri muzikor në Britaninë e Madhe, por edhe kudo…

Aida Aliko

Përveçse një femër në karrierë, moda dhe stili i kuruar janë gjithëherët…

Greiss Petroviç: “Kur lëndohem nga njerëzit”

Drejtuese e “Grace Models”.

Ingrid Xhaja

Fundjava në prag dhe një ditë perfekte për chill out, pas orarit…

Ledia Mici: “Pikat e mia të forta”

Në emër të tyre, pakkush bën kompromis…Dhe këto janë çështje të karakterit…

Anila Gjebrea: “Ndjej trishtim, kur shoh mosmirënjohje”

  Ku ndodheni tani dhe me çfarë po merreni? Tani po udhëtoj…

Blendi Fevziu: “…bëj sot punën që kam ëndërruar gjithnjë të bëj”

Ai është një nga gazetarët më të mirënjohur të vendit tonë, ka…