Nazaret – Qyteti i Farit!

Portugali është një shtet ku mund të gjesh shumë kulturë, kulinari, histori dhe pa dyshim natyrë të jashtëzakoshme. Shumë i sugjeruar nga të gjitha faqet e udhëtimeve dhe gjithmonë në top listën e “trip advisor”, ndaj Portugalia mbetet një vend për t’u zbuluar. Ne ju sjellim kësaj here një vend magjepës për shumë aspekte, po flasim për Nazare, një qytet në rajonin e Oeste dhe Leiria, në zonën historike të Estremadura në Portugali. Kjo pikë turistike është një ndër më populloret në zonën që njihet si “Costa da Prata”, Bregdeti i Argjendtë.

Për më shumë shfletoni Elegance