Riccardo Tisci – Legjenda e Givenchy

Vetëm 29 vjeç kur për herë të parë shkeli në atelienë e…

Vipat në Heineken Sessions Night

Heineken dhe Top Albania Radio, organizuan një super party, me plot të…

Vipat në tapetin e kuq të MTV Music Awards

Edicioni i sivjetshëm, i eventit të njohur muzikor MTV Music Awards, solli…

Imazhi i orëve Rolex, i realizuar nga Fadil Berisha

Një foto  dhe një histori! Fotografi i mirënjohur shqiptar Fadil Berisha, është…

Stil & Personalitet nga Jerina Lalaj

Ka lindur në Tiranë në 10 Gusht 1980!  Pas përfundimit të studimeve…

9 Best Look of Jessica Alba

Është jo vetëm një nga aktoret më të pëlqyera në Hollywood, por…

Yjet në tapetin e kuq të Met Gala 2017

Eventi i shumë pritur nga të gjithë, mori vëmendjen e mediave dhe…

5 ditë me stilin e Andja Trasja, Psikologe dhe ndërmjetësuese punësimi në OJF

E hënë Tonaliteti i të zezës dominuese, në veshjen e fillim javës…

Stili i Zonjës Macron të kandidatit për President të Francës

Pas figurës së kandidatit për President të Francës, Emmanuel Macron, qëndron një…

Shkëlqen Rita Ora

Është shfaqur në tapetin e kuq të eventit DKMS Big Love në…

error: Content is protected !!