Beyoncé tregon për krijimin e albumit “Renaissance”

Të gjithë presin 29 korrikun dhe albumin e ri të Beyoncé, “Renaissance”….

Grammy 2022: Njihu me fituesit dhe të nominuarit!

Eventi i shumëpritur i Grammy 2022, si gjithmonë, na impresionoi, duke sjellë…

Një playlistë më këngë të cilat do t’ju ngrenë humorin

Terapia më e mirë dhe më e lirë është pa diskutim muzika….

Albumet më të mira të 2020-ës

Viti 2020 na solli disa nga albumet më të mira të dekadës….

Lista e të nominuarve dhe fituesve të American Music Awards

Eventi më i madh muzikor, i cili pa dyshim pritet me interes…

Dua Lipa, ylli i American Music Awards 2020

Duket se sukseset nuk kanë të ndalur për Dua Lipa-n, e cila…

error: Content is protected !!