Ku qëndron vlera e shërbimit të mirë të ONE?

 One Telecommunications sjell një standard të ri për tregun shqiptar, i cili…

ONE zhvillohet së bashku me shoqërinë

Që prej revolucionit industrial, korporatat dhe shoqëria janë dy elementë që bashkë-ekzistojnë…

Një kapele për çdo grua

Ambra Hysa, vajza e talentuar, këtë herë vjen me një pasion të…

Athanasios Paraskevas: “ONE Telecommunications sjell vizion të ri në treg”

Cili është vizioni i ONE Telecommunications? ONE Telecommunications,së bashku me identitetin e…

Foto vintage të ikonës Marion Cotillard

Një prej aktoreve më brilante që na ka dhuruar Franca, Marion Cotillard,…

Stil dhe Personalitet nga Samar Seraqui

E lindur në Liban, Samar jeton në Paris dhe është një prej…

Gjej elementin tënd në Gur Element

Historia ka dëshmuar se njeriu ka një lidhje shumë të ngushtë me…

10 fotot të rralla të Meryl Streep

Një prej aktoreve më të dashura të Hollywood-it, njëkohësisht e vlerësuar me…

Retro: Hugh Grant dhe Elizabeth Hurly, duo-ja brilante në tapetin e kuq

Vitet ’90 na dhuruan shumë frymëzime, të cilat ende zgjojnë nostalgjinë. Një…

VigArt, hapësira e krijimeve super unike

Prej kohësh punimet handmade janë kthyer në një trend shumë të pëlqyer,…

error: Content is protected !!