Forca kryesore e suksesit të ONE buron nga njerëzit

ONE Telecommunications është një kompani që mes 400 punonjësish, shumica janë profesionistw…

Retro: Audrey Hepburn në 14 foto të paharrueshme

Një ikonë e stilit, gjithmonë e bukur dhe frymëzuese, Audrey Hepburn di…

One vlerësohet si kompania që vendos mbrojtjen e fëmijëve në fokus – Intervistë me Altin Hazizaj

Mund të na risillni në vëmendje fillesat e CRCA/EPCAT Shqipëri?  Thuajse 24…

Stili dhe apartamenti i Gaïa Weiss

Aktorja e talentuar Gaïa Weiss ka një stil shumë autentik, i cili…

Tommy Hilfiger feston ditëlindjen!

Shtëpia e modës festoon 35-vjetorin dhe për më shumë se tri dekada…

Retrospektivë: Momentet më të bukura të çiftit mbretëror Kate Middleton – Princi William

Të martuar më 29 prill 2011, Kate Middleton dhe Princi William u…

Anila Kaba Bashllari sjell ndryshime rrënjësore në jetën tuaj

Jeta jonë është një rrugëtim i pandalshëm drejt përmirësimit dhe dëshirës për…

ONE Telecommunications çon një hap përpara cilësinë e rrjeteve celulare në Shqipëri

Ilir Duka, Drejtori Teknik i One Telecommunications na tregon për zhvillimet teknologjike…

Financimi i së ardhmes: trendet në telekomunikacion

Ju do thoni se telekomunikacioni është telekomunikacion dhe natyrshëm ju lind pyetja…

Saint Laurent bashkon forcat me yllin e ri të “Gossip Girl”

Emily Alyn Lind është emri më i lakuar i momentit. Ylli në…

error: Content is protected !!